Mika İnşaat’ın son projesi Çamlık 18 projesi İstanbul Anadolu yakası Çekmeköy’de konumlanıyor. Çamlık 18 Çekmeköy 2015’te tamamlanacak.

Şehrin merkezi noktalarında hayata geçirdiği butik konut projeleriyle dikkat çeken Mika’nın son projesi için tercihi, İstanbul’un hızla değer kazanan gözde semti Çekmeköy oldu. Bir kısmı dubleks olmak üzere tamamı 2+1 dairelerden oluşan proje modern bir mimari ve minimalist bir yaklaşımla tasarlandı.

Merkezi lokasyonlarda hayata geçirdiği seçkin projelerle adından söz ettiren Mika’nın son projesi “Çamlık 18” adını alıyor. İstanbul’un gözde semtlerinden Çekmeköy’de yer alacak olan proje, Üsküdar-Çekmeköy metrosuna yakınlığı ile dikkat çekiyor. “Çamlık 18” Boğaziçi Köprüsü’ne 16 dakika, FSM Köprüsü’ne ise sadece 13 dakika mesafede konumlanıyor.

Mika, sahip olduğu mühendislik vizyonu ve titiz imalat süreci ile daha önceki projelerinde olduğu gibi “Çamlık 18” ile de rakipleri arasından sıyrılıyor. Proje, depreme dayanıklı dizaynının yanı sıra her daireye özel bireysel ısıtma soğutma sistemlerinden yüksek kalite ankastre beyaz eşyaya kadar düşünülmüş ince detaylarla dikkat çekiyor.

2015 yılında tamamlanacak projede daireler şimdiden sahiplerini bulmaya başladı. Sizleri, öncelikle güvenliğin düşünüldüğü ardından konfor ve beğeniye hitap eden yeni bir konut anlayışı ile buluşturan Mika, cazip bir yatırım olanağı arayanlar için de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Proje ile ilgili www.camlik18.com adresinden veya 0212 352 90 87 numaralı telefondan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Çamlık 18 İletişim:

Telefon: 0212 352 90 87
Çamlık 18 web adresi için TIKLAYINIZ