Zeytinburnu Kazlıçeşme’de Özak GYO ve Yenigün ortaklığı ile hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul’un şantiyesi Emlak Konut Projeleri arasında en iyi şantiye seçildi…

Özak GYO ve Yenigün ortaklığı ile hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul’un şantiyesi Emlak Konut Projeleri arasında en iyi şantiye seçildi. Proje Zeytinburnu Kazlıçeşme’de yükseliyor.

Özak GYO Proje Yönetim ve Kalite Kontrolden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Borkan Öztürk; “Emlak Konut tarafından böyle bir ödüle layık görülmek, projemize emek veren herkesin ortaya koyduğu kararlılık, özen, disiplin ve saygının sonucudur. Bu, projemiz için gurur vericidir” dedi.

Büyükyalı İstanbul’un şantiyesinde, birinci önceliğin iş güvenliği olduğunu belirten Ali Borkan Öztürk; “Böylesi kalabalık bir şantiyeyi doğru şekilde idare etmek için disiplin, düzen ve özveri şart. Bu bağlamda işçi sağlığı ve iş güvenliği prosedürlerimizden katiyen ödün vermiyoruz. Hedefimiz, sağlıklı ve düzenli bir şantiye ortamında en kaliteli ürünü alabilmek. Düzenli ve iş güvenliğini önemseyen şantiye, çalışan memnuniyetini ve performansını da artırıyor. Haliyle bu, tüm iş süreçlerinin sağlıklı ve başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Bu anlamda layık gördüğünüz ödül, doğru yolda ilerlediğimizin de kanıtı mahiyetindedir” açıklamasında bulundu.