Türkiye’ye ilkleri getiren Buderus’un yeni seri BuderusLogamaxplus GB172i Yoğuşmalı Kombi ve Kazanlarıüstün bir konfor sunuyor!

 

 

Lider termoteknoloji markası Buderus’un yeni seri BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanları, dikkat çeken tasarımı ile tüketicilere önemli bir maliyet avantajı sağlıyor.

 

 

Geniş ürün gamı ile her türlü ihtiyaca çözümler sunan Avrupa’nın önde gelen termoteknoloji markası Buderus, yeni seri BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanları tüketicilerin beğenisine sundu. Son teknoloji ürünüyoğuşmalı kombi ve kazanlar, tasarımlarıyla fark yaratırken aynı zamanda kullanım kolaylığı da sunuyor.Eylül ayı itibari ile stoklarda yer almaya başlayan Logamaxplus GB172iyoğuşmalı kombi ve kazanlardünyada ilk kez bu yıl Almanya ‘da ISH fuarında tanıtıldı. İlkleri Türkiye’ye getiren Buderus’un duvar tipi cihaz ailesine yeni katılan Logamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanlar, tüketicilerin estetik beklentilerini fazlasıyla karşılarkenmaliyet yönetimi açısından da birçok avantaj sağlıyor.

 

 

Siyah ve beyaz iki ayrı renk seçeneğiyle dikkatleri çekiyor
Ön kapağı tamamen dayanıklı ve kırılmaz camdan yapılan BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanlar siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyledikkat çekiyor. Açılır alt kapağın altında gizli kumanda ünitesi bulunan Logamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanlar, baca gazı içinde bulunan su buharını yoğuşturarak konvansiyonel kombilere kıyasla aynı miktarda yakıttan daha fazla ısıtma enerjisi üreterek ekonomik bir kullanım sağlıyor. Ayrıca BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanlar, Buderusmühendisleri tarafından geliştirilmiş olan eşanjör sayesinde kolay kirlenmediği gibi kolayca da temizleniyor. Böylelikle bakım aralıkları uzarken maliyetler de minimuma iniyor. BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanlar,hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen kumandalar ile kullanılabiliyor. Bu sayede ısıtma sezonu boyunca gerekli olan ısıtma ihtiyacı kadar ısı üretilirken, hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforunu bir arada sağlanıyor.

 

 

Yeni seri BuderusLogamaxplus GB172iYoğuşmalı Kombi ve Kazanların öne çıkan özellikleri ise şöyle;
• Benzersiz şık bir tasarıma sahip.

• 30kW ve 35kW kombi ihtiyacına tam bir çözüm sağlıyor.

• Maliyet avantajı ile dikkat çekiyor.

• Yoğuşma teknolojisi sayesinde yüksek verim elde ediyor.

• 1:8 modülasyon ile çok düşük ısı ihtiyaçlarında bile üstün bir performans sağlıyor.

• Tüm Buderus EMS kumanda üniteleri ile kullanılabilen gelişmiş bir elektronik sisteme sahip.