28 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşen 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı gala gecesi, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla birlikte, tam anlamıyla bir iş dünyası buluşmasına dönüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nın kapanışını da Başbakan Ahmet Davutoğlu yaptı. 28 Kasım 2014 tarihinde Wow Otel’de gerçekleşen gala gecesine ise çok sayıda bürokrat ile birlikte iş dünyasının ulusal ve uluslararası temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Biamedia’ya özel ödül

Gala yemeğinde, Biamedia’nın da aralarında bulunduğu 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 18. BİAMEDİA’nın Uluslararası İş Forumu’na (IBF) katkı sağlayan firmalar da plaket ile ödüllendirildi. İş dünyasının buluştuğu gecede, Biamedia Başkanı Elçin Erkoç plaketini, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın elinden aldı.
Anlamlı gece, aile fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. Başbakan Ahmet Davutoğlu önderliğinde çekilen fotoğrafta, Biamedia Başkanı Elçin Erkoç da yerini aldı.

2004 yılından bu yana reklam sektöründe hizmet veren Biamedia, 10 yıldır sektörün önde gelen, alanının lider firmalarından biri olma özelliğini koruyor. Biamedya, başarılı çalışmalarının ve sunduğu tanıtım fırsatlarının yanı sıra farklı açılardan iş dünyasına verdiği desteklerle de tanınıyor.