Batı Yapı’nın düzenlemiş olduğu kampanyada firmanın kendi bünyesinde geliştirdiği 40 ay vade 0 faiz ödeme sistemi devam ediyor.

Astro Beylikdüzü projesi, karlı bir yatırıma ulaşma yolunda alıcılarına destek sağlamak amacıyla kesin kira garantisi ile kısa sürede kar etme fırsatı da sunuyor.

Beylikdüzü ‘ nün en işlek caddelerinden biri olan Hürriyet Bulvarı’ nda konumlanan Astro Beylikdüzü projesi 160.000 TL’ den başlayan fiyatlarla alıcıları ile buluşuyor. Şu ana kadar ortaya koyduğu prim grafiğine göre her geçen gün değer kazanmaya devam ediyor.

Beyaz Eşyalar Standart…

Kısa sürede beklentilerin üzerinde bir satış grafiği yakalayan Astro Beylikdüzü Projesi, her metrekaresi kullanım açısından son derece elverişli 1+1 ve 2+1 olmak üzere iki farklı tip sunmaktadır. Proje, toplamda 2 blokta 42 adet home office ve 9 adet dükkandan oluşmaktadır.

47 m2 ile 93 m2 arasında değişen dairelerde kullanılan malzemelerin kalitesinin yanı sıra titiz bir şekilde yapılmış işçilik de dikkat çekiyor. Ayrıca dairelerin içerisine ilave edilen ocak, davlumbaz, mikrodalga fırın ve klima gibi beyaz eşyalar standart olarak sunuluyor.

Eksiksiz Hizmet…

Astro Beylikdüzü projesinde sosyal alanlar için düşünülen ayrıntılar bölgede farklılık yaratıyor. Her dairenin yararlanabileceği tv – sinema odaları, şömine köşeleri, bilardo ve hobi alanları son derece konforlu ve şık dekorasyonu ile bir adımda huzurlu bir atmosfer ile buluşmanızı sağlıyor.

İş hayatının bir parçası toplantılar için titizlikle hazırlanmış toplantı salonları, sunumlar için özel tasarlanmış sunum odaları, misafirlerin ağırlanabileceği çatı terası ve kafeteryası ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek özellikte tasarlanmış alanları ile eksiksiz bir hizmet anlayışı sunuyor.

Ayrıca, Astro Beylikdüzü bünyesinde sunulan resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri ve güvenlik hizmetleri ile daire sahiplerinin eksiksiz bir residans hizmeti alması sağlanıyor.

Metrobüse 10 dk…

Astro Beylikdüzü projesi, TEM bağlantı yoluna 3 km, E-5 karayoluna 2km, havaalanına 15 km, deniz otobüslerine 4 km, Tüyap Fuar merkezine 3 km, Ambarlı Limanına 1 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra okul, hastane ve banka gibi ihtiyaçlara cevap verebilecek merkezi bir noktada karlı bir yatırım aracı olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Astro Beylikdüzü İletişim:

Telefon: 444 49 33
Web adresi: www.astrobeylikduzu.com