42 yıldan bu yana gayrimenkul sektörünün içinde yer alarak başarılı projelere imza atan Artaş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, bugüne kadar 18 bin 500 konut ürettiklerini belirterek bu dairelerin 2 bin 534’ünün teslimlerinin geçen sene içinde yapıldığını söyledi.

Artaş İnşaat, müşterilerine kaliteli yaşam alanları sunmaya devam ediyor.

1977 yılında temellerinin atıldığı ve bu sene 42. kuruluş yıldönümünün kutlanacağı Artaş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya , bu süre zarfında daima ülkemize katma değerler yaratan projelere imza attıklarına dikkat çekerek “Avrupa Konutları” markasının gayrimenkul sektöründeki başarılarının bir sembolü olduğunu söyledi.

Bugüne kadar toplamda 18 bin 500 konut ürettiklerini, 2019 ‘un başında ofis projeleri olan Avrupa Office Ataşehir’i tamamladıklarını hatırlatan Çetinsaya, geçtiğimiz sene Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupa Konutları Kale 2, Avrupa Konutları Atakent 4 ve Invest İnşaat ile hayata geçirdikleri Vadistanbul Park projelerinde toplam 2 bin 534 konutun teslimini yaptıklarını kaydetti.

Tüketici nezdinde Avrupa Konutları’nın; kaliteli yaşam alanları sunan, teslimlerin zamanında ya da erken yapıldığı, yatırımcılarına daima kazanç sağlayan bir marka algısına sahip olduğunun altını çizen Çetinsaya; “Biz de bu konumumuzu korumak ve geliştirmek anlamında büyük hassasiyetle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlayışla da yatırımlarımızı her yıl artırarak devam ediyoruz” dedi.

Artaş İnşaat’ın hali hazırda Anadolu Yakası Ümraniye’de Avrupa Konutları Yamanevler ve ortak girişim grubuyla geliştirdikleri Halkalı Atakent’teki Tema İstanbul projesinin Bahçe etabında inşaat çalışmaları devam ediyor.