Türkiye’de tasarım mobilyanın en önemli markalarından Alfemo, 2015 yılına hızlı bir giriş yaparak İstanbul, İzmir, Antalya, Trabzon ve Düzce’de 5 yeni mağaza daha açtı.

Yurtdışında olduğu gibi yurt içinde de hızlı ve istikrarlı büyüme stratejisi ile konsept mağazalar açan Alfemo İzmir Aliağa ve Trabzon Söğütlü’de Alfemo, İstanbul’un en önemli mobilya merkezlerinden Modoko’da, Düzce ve Antalya’da Kids&Teens mağazası açtı.

Alfemo’nun 2015 yılında yeni anlaşmalarla, yepyeni lokasyonlarda mağazalar açmaya devam edeceğini belirten Alfemo Türkiye Satış Müdürü Ahmet Dinler “Türkiye’nin her geçen gün daha çok büyüyen ve sınırları aşan markası Alfemo ve genç markamız Kids&Teens’in hızlı büyümesi ile önümüzdeki günlerde birçok yeni mağaza açılış haberini daha paylaşıyor olacağız. Türkiye’nin en genç ve dinamik markası Kids&Teens için girişimcilerden gelen talepler ve tüketicilerimizin yüksek beğenisi Kids&Teens’in Türkiye mobilya pazarında kendi alanında lider olacağına olan inancımızı bir kat daha artırıyor. Bu ilgiye karşılık verebilmek için tüm Alfemo ekibi olarak yoğun bir şekilde, inançla çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.