AcarBlu projesinde konutta iade modeli başlatıldı. Şirket, evini iade etmek isteyenlere parayı geri ödeme garantisi veriyor…

Acarlar Şirketler Topluluğu dünyada daha önce benzeri görülmemiş, ilk olma özelliği taşıyan “Konutta İade Modeli”ni AcarBlu projesinde hayata geçiriyor.

İki blok halinde yükselen AcarBlu projesi toplam 240 konuttan meydana geliyor. Proje ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşurken, fitness salonu, spa ve yaşam merkezi, restoran, çocuk oyun parkı, 4 bin metrekare peyzajlı bahçe, açık alanda tartan pistli yürüyüş parkuru, evcil hayvan parkı imkanları yer alıyor.

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erdinç Acar, AcarBlu projesine duydukları güvenden ve yarım asırlık iş tecrübelerinden yola çıkarak geliştirdikleri Konutta İade Modeli(KİM) hakkında; “Yıllar önce Acarkent’te bir yaşam sanatı oluşturduk ve ilk günkü parıltısını halen korurken, mücevher projemiz AcarBlu ile şimdi çıtayı daha yükseğe taşıyoruz. Deyim yerindeyse ustalık eserimiz olan, iskanı alınmış ve yaşamın başladığı AcarBlu’yu ise daha önce dünyada gerçekleştirilmemiş bir model ile duyurmak istedik. Yarın taşınıp yaşayabileceğiniz AcarBlu’dan, lüks yaşamından, eşsiz manzarasından ve size sunduğu ayrıcalıklardan vazgeçemeyeceğinizi biliyoruz. Ama olur da insanlık hali evinizi 5 sene sonra iade etmek mi istediniz, paranızı geri ödeme garantisi veriyoruz. Biz vaatle maket üzerinden hayal satmıyoruz, yarın hemen yaşama başlayabileceğiniz AcarBlu’ya dilerseniz USD bazında %35 peşin ödeme ve şirket bünyesinde faizsiz 60 ay eşit taksitle ödeme imkanı veya dilerseniz TL cinsinden %50 peşin şirket bünyesinde faizsiz 36 ay eşit taksitle, sahip ol lüks hayatına hemen başla diyoruz. Özetle müşterilerimize USD veya TL bankasız, faizsiz ödeme imkanları sunuyoruz. KİM modeli ile anapara korumalı bir modeli Türkiye ile buluşturmuş olduk. Acarkent başarımızdan yıllar sonra müşterilerimizden şunu duyar olduk; ah keşke Acarkent’ten 2-3 tane daha yer alsaydım. Bundan yıllar sonrada şu an ki AcarBlu projemiz için insanlar aynı şeyleri söyleyecek eminim. AcarBlu ile başlattığımız KİM Konutta iade Modeli’nin sektöre yeni bir soluk, projemizden ev alanlara da daha çok güven ve özgürlük getireceğine inanıyoruz.” dedi.