Toplamda 32.530 m2′lik bir arazi üzerine konumlandırılan 5 bloktan oluşan ViaPort Luxury 3 bloğu ticari olup 786 adet ofis diğer 2 blokta ise 368 adet konut bulunmaktadır. Toplam 1154 bağımsız bölüm. 5 bloğun cepheleri birbirinden farklı proje.

ViaPort Luxury projesindeki daire tipleri 1+0, 1+1 ve 2+1 olarak sıralanıyor. Çeşitli boyutlarda m2 imkanı sunulan ofisler… Farklı m2′lerde 83 adet ticaret birimleri imkanı. Alış veriş yaparken keyifli vakit geçirebilecek açık kapalı dinlenme ve dolaşım alanları mevcut.

ViaPort Luxury ‘nin sosyal alanları içerisinde fitness center, kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, yer alacak. Ve bunun dışında daire sahiplerinin kendilerini özel hissedecekleri rezidans hizmetleri yer alacaktır.

ViaPort Luxury Projesi konum olarak İstanbul Anadolu yakasının en yeni ve en hızlı gelişen bölgesi olan Kurtköy’de hayata geçiyor. Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havaalanı’nın yanıbaşında, Viaport Avm’ye 4km mesafede, TEM bağlantısı ile şehir merkezine 15 dk., E5 ve denizyolu ulaşımına sadece 10 dk. uzaklıkta.

VP Luxury Amerikan Ekolojik Yapılar Konseyi (USGBC) tarafından verilen LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje. LEED bir kalite göstergesidir ve ekolojik bakış açısı ile değerlendirildiğinde yeşil binalar da, enerji verimliliği, karbon salınımı, atık yönetimi, sürdürülebilirlik konuları ön plana çıkıyor. Projede ofislerin ve rezidans dairelerin satış fiyatları bulundukları blok, kat, cephe ve metrekarelerine göre değişiklik gösteriyor.

ViaPort Luxury iletişim:

Telefon: 0216 696 10 01
Web adresi: www.viaproperties.com