Via Port Houses Suites projesi, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor.

Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor. Houses & Suites’de, 1+1’den 3+1’e normal kat ve dubleks seçeneklerde daireler bulunuyor.

Houses & Suites projesi, Kurtköy Viaport AVM’nin yanında Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Via Port Houses Suites Kampanya!

Son daireler için 48 ay vade Sıfır Faiz avantajı

Projenin sosyal alanları içerisinde fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, spa merkezi ve pilates odası ala cart restoran yer alıyor. Oyun parkları, yürüme alanları, süs havuzları, dinlenme yerlerinin de bulunduğu projede, çocuklu aileler için Kids Club bulunuyor.

Pet’ler için veteriner hizmeti

Detayların en ince şekilde düşünüldüğü Houses&Suites’de, ev sakinleri ViaPort’ta yer alan markalardan kendilerine sunulan özel indirimlerden faydalanacak. Evcil hayvan besleyen dairesakinlerinin de düşünüldüğü projede, talep edilmesi halinde veteriner hizmeti alınabiliyor. 7/24 concierge hizmeti alabilecek olan ev sahipleri, projenin yanında bulunan Crown Plaza İstanbul Asia’nın da tüm imkânlarından faydalanabilecek.


Viaport Houses&Suites adres:
Crowne Plaza İstanbul-Asia, Pendik – İstanbul

Viaport Houses&Suites İletişim:
Telefon: 444 88 42
Web adresi: www.viaporths.com