İstanbul’un yükselen değeri Pendik Varyap Plaza, hem iş yaşamı hem de yatırım için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Kara, deniz, hava ve demiryolu ulaşımı ile dünyaya açılan, her gün gelişen iş ve sanayi olanaklarıyla yıldızı parlayan Pendik Varyap Plaza, her tür ofis ve iş yeri ihtiyacına cevap veren 55 metrekareden – 325 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde 278 iş yeri ile sizleri bekliyor. 

Restoranları, gıda ve yapı marketleri ile hayatı kolaylaştıran, profesyonel işletme sistemi ile A tipi ofis kavramını bölgeye ilk defa getiren Varyap Plaza iş yaşamına yeni, kalite standartlarını yükselten bir bakış açısı getiriyor.

32.000 metrekarelik alana kurulan ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile sahiplerine eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor. İçinde yer alan cafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför gibi farklı fonksiyonlarla modern yaşamın tüm gereksinimlerine kolay erişim sağlamayı hedefliyor.

Varyap Plaza, Pendik, Tuzla Tersaneleri, Gebze-Harem E – 5 Karayolu, Sabiha Gökçen Havalimanı, Haydarpaşa-Tuzla Trenyolu gibi ulaşım olanaklarının merkezinde, ticari açıdan eşsiz bir noktada yer alıyor.

Varyap Plaza Pendik adres: Varyap Meridian Grand Tower Lobi Katı Barbaros Mahallesi Dereboyu Caddesi Ardıç Sokak Batı Ataşehir 34746 İstanbul

Varyap Plaza Pendik İletişim:

Telefon: 0216 510 10 23
Web adresi: www.varyapplaza.com