Mekay İnşaat ve Taha İnşaat ortaklığı ile İstanbul Anadolu yakası Tuzla’da hayata geçirilen 182 daireden oluşan Tuzla Modern, 13 bin 500 metrekarelik bir alana inşa ediliyor.

1+1,2+1,3+1,3+1 Dublex,4+1 Dublex,1+1 Bahçe,2+1 Bahçe, 3+1 Bahçe gibi farklı daire alternatiflerinin olduğu Tuzla Modern’de konutlar 82 metrekareden başlayıp 206 metrekareye kadar uzanabiliyor.

3 blok halinde yükselen projenin en önemli özelliği ise 11 bin 500 metrekareden oluşan yeşil alanları oluyor.Süs Havuzu, Dinlenme Alanları ve Zemin Teras Bahçe kısımları gibi sosyal donatıları bulunuyor.

Tuzla Modern’de Sizi Nasıl Bir Hayat Bekliyor?

Süs havuzları ile renklenen Tuzla Modern’de tüm sosyal gereklilikler ve zevkler düşünülmüş.  Geniş ve bakımlı bahçesiyle yaşayanlara huzur dolu bir yuva sunan projede tüm güvenlik önlemleri de gerçekleştirilmiş. Tuzla Modern’in hemen yanı başında inşa edilen profesyonel spor kompleksinden tüm Tuzla Modern sakinleri indirimli olarak faydalanabilecek. Ayrıca her katta 2 şer adet kat sakinlerinin kullanacağı kat bahçeleri bulunan proje lokasyon olarak Tuzla Belediyesi’ne çok yakın.

Tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak inşa edilen Tuzla Modern’de her konuta ait otopark alanı bulunuyor.  Özellikle çocuklu ailelerin güvenle yaşayabileceği Tuzla Modern projesinde daireler arasında ses yalıtımı bulunuyor. WC havalandırmalarının bile bağımsız olarak tasarlandığı projede ses yalıtımı gibi ısı yalıtımı da gözden kaçırılmamış.

Tuzla Modern İletişim:

Telefon: 0216 446 94 94
Web adresi: http://taha.com.tr/tuzla-modern