Uluslararası platformda en iyi 250 müteahhit firma arasında yer alan Yenigün, hizmet sektöründe çarpıcı bir dönüşüme öncülük eden The House Hotel ile İstanbul’da çok özel bir projeye imza atıyor: The House Residence Bomonti.

Şehrin önemli noktalarında önce The House Cafe ve ardından The House Hotel zincirleriyle konumlanan ve hizmet sektöründe markalaşan The House Hotel, büyüm hedefi doğrultusunda “rezidans” markasını hayata geçirdi.

The House Residence Bomonti’nin sadece çok özel 155 dairesi olacak.

Yenigün, İstanbul’da yapmayı planladığı yepyeni ilk projesinin tanıtımını yaptı: The House Residence Bomonti. ABD, NATO ve Rusya için yaptığı çok sayıda projelerle uluslararası arenada gücünü ispatlayan Yenigün yatırımıyla, hizmet sektöründe kalitesiyle standartları belirleyen bir marka haline gelen The House Hotel,The House Residence Bomonti projesinde, FYP Proje Geliştirme’nin konsept ve koordinasyonuyla bir araya geldi.

The House Residence’ta sanat ve tasarım ile iç içe

The House Residence Bomonti’nin iç tasarımında, kıyısında köşesinde, bahçesinde masasında koltuğunda özenle düşünülmüş detaylar gizli.

The House Residence Bomonti’de FYP Proje Geliştirme’nin planladığı konsept ve iç dizayn, İngiltere Conran+ Partners ve Hyland Edgar Driver işbirliği ile İngiliz tasarım anlayışının bütün inceliklerini, doğanın yeşilini Bomonti’ye taşıdı.

The House Residence 2 farklı tasarım alternatifi ile özel olarak tasarlanmış apart dairelere taşınmaya hazır hale getiriyor. Bir otele gelir gibi, bavulunuzu alıp gelebilecek ve hemen yaşamaya başlayabileceksiniz.

42 metrekare ile 130 metrekare arasında değişen apart dairenizden taşan yaşamı ise ortak alanlarda yine Conran+ Partners’ın özel dizaynı ile yaşayabileceksiniz.

The House Residence şehrin tam merkezinde, Taksim’e Nişantaşı’na çok yakın
İstanbul’un yükselen yıldızı Bomonti, Nişantaşı’ndan Taksime veya tünele yürüyerek, metro ya da taksi ile 10 dakika mesafede.

Binanın ön cephesinde Hilton Hotel, kuzey cephesinde Mimar Sinan Üniversitesi Bomonti Kampüsü, güney cephesinde Rixos Bomonti, batı cephesinde Fransız Fakirhanesi, ve doğu cephesinde Bomonti Organik Pazarı yer alıyor.

The House Residence Bomonti İletişim:

Telefon: 444 49 30
Web Adresi: www.yenigun.com