İstanbul Anadolu Yakasında 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond Yeşildağ İnşaat imzası taşıyor.

Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe gelişen ve değerlenen bölgesi Kurtköy’de 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen Still İstanbul Diamond, AVT Mimarlık’tan Ayhan Yıldız imzası taşıyor. 10 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 29 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 577 metrekare büyüklüğünde sosyal tesis alanı bulunuyor. Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Still İstanbul Diamond’da 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. İnşaatına 2014 yılının Ağustos ayında başlanan projenin, 2015 yılının Aralık ayında teslim edilmesi hedefleniyor.

Yüzde 5 peşinat

Projede alanları 57 ila 82 metrekare arasında değişen 1+1’ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1’ler yer alıyor. Fiyatların 209 bin TL’den başlayarak 555 bin TL’ye kadar yükseldiği projede minimum yüzde 5 peşinatla 24 ay sıfır faiz kampanyası uygulanıyor. Bunun yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve dileyen müşteriler için 120 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

Yatay çerçevede yeşil alanları ön planda olan butik bir yapıdan meydana gelen Still İstanbul Diamond’da uygulanan kampanya ile ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “Sıfır faiz uygulamasının gündemde olduğu inşaat sektöründe biz de projemizde 24 ay sıfır faizle konut satışı yapıyoruz. Peşinat olarak ise konut bedelinin minimum yüzde 5’i kadarını alıyoruz. Bunun yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 indirim ve dileyen müşterimiz için 120 aya kadar vade imkanı sağlıyoruz” dedi.

Yüzde 40 prim getirisi
Sabiha Gökçen Havaalanı’na 2.5 km uzaklıkta yükselen projenin gerek konumu gerekse sahip olduğu avantajları sayesinde tamamlandığında yüzde 40’lara varan prim yapacağının altını çizen Yeşilyurt, projenin yükseldiği lokasyon hakkında; “Still İstanbul Diamond projesi, bulunduğu mevkii ve ulaşım ağına olan yakınlığı ile ayrıcalıklı bir konumda yer alıyor. Projemiz, Sabiha Gökçen Havalimanı‘nın yanı sıra ViaPort Alışveriş Merkezi’ne, Pendik Marina’ya ve TEM otobanına olan yakınlığı ile hayatın merkezinde olmanızı sağlıyor” diye konuştu.

Sosyal alanlarında; fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, ve trombolin bulunan Still İstanbul Diamond’da, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı da mevcut.

Still İstanbul Diamond adres: Yenişehir Mah. Bakü Caddesi No:16 Pendik / İstanbul

Still İstanbul Diamond İletişim:
Telefon: 0216 482 48 73
Web adresi: www.stillistanbuldiamond.com