Pendik’in merkezinde inşa edilen Statü Park projesinde hemen teslim son daireler 215 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Konut İnşaat, Mostar Yapı ve Evra Group İş Ortaklığı ile inşa edilen Statü Park, Pendik’in merkezinde hemen teslim lüks ve konforlu daireler sunuyor. Modern mimarisiyle bölgenin en gözde konut projeleri arasında yerini alan Statü Park’ta her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.

Pendik’in merkezinde inşa edilen Statü Park’ta yaşam başlarken, hemen teslim son daireler de satışa sunuldu. Alternatif ödeme planlarıyla satışa sunulan son daireler anahtar teslim olarak 215.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

8. kattan itibaren kesintisiz Marmara Denizi ve Adalar keyfi sunan Statü Park’ta hemen teslim olarak satışa sunulan son dairelerin fiyatları ise tüm masraflar dahil olarak 215.000 TL’den başlıyor. Ayrıcalıklı konumunun tüm avantajlarını daire sakinlerine sunan Statü Park’ın en üst katında ortak kullanımlı kesintisiz manzaraya sahip seyir terası ve kafeterya da bulunuyor.

Statü Park’taki dairelerin büyüklükleri ise 51,49 m2 ile 214,87 m2 arasında farklılık gösteriyor. 2 blokta 218 daireden meydana gelen Statü Park, bölgenin en kaliteli ve estetik projesi olarak dikkat çekiyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’na ile ViaPort AVM’ye 10 dakika, E-5 Otoyolu’na, Pendik sahiline 1 dakika, Kartal Adliye’ye 4 dakika, Bağdat Caddesi’ne ise 12 dakika mesafede konumlanan Statü Park, Pendik çarşıya, tren istasyonuna, minibüs duraklarına 2 dakika, devlet hastanesine 3 dakika, Pendik Sahil Marina’ya ve Pendik İDO’ya 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Şehir içi ulaşımda da avantajlı bir lokasyonda yaşama geçirilen Statü Park ayrıca, Caddebostan Pendik Sahil Yolu’na ve Pendik Marina’ya yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Statü Park İletişim:

Telefon: 0216 511 13 75
Web adresi: www.statupark.com