Eroğlu Gayrimenkul projesi Skyland İstanbul’da 1+0’dan 4+1’e kadar daire seçenekleri mevcut. Konut fiyatları 460 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Skyland İstanbul projesi toplam 3 bloktan meydana geliyor. Projede ayrıca 7 katlı alışveriş merkezi yer alıyor.

Teslimlerin 2017 Mart ayında gerçekleşeceği Skyland İstanbul’da 1+0 daireler 460 bin lira ile 890 bin lira arasında değişiyor.

Skyland İstanbul’dan yüzde 30 peşin 24 ay vade farksız taksitle konut sahibi olabilirsiniz.

İstanbul’un tüm köprülerinin ortasında yer alan, her iki havaalanının da yakınında bulunan, metro bağlantısıyla rahatlıkla ulaşım imkânı sunan, Maslak ve Levent bölgelerindeki sıkışık hayatın dışına çıkan Skyland İstanbul, Türk Telekom Arena’nın hemen yanında, yeni İstanbul’un en yeni merkezi.

Skyland İstanbul’da yer alan rezidans, ofis, uluslararası otel zinciri ve alışveriş merkezinden her biri başlı başına bir proje, hepsi canlı bir hayatın merkezinde.

İstanbul’a yakışan mimarisiyle Avrupa’nın simge yapılarının arasına girecek olan Skyland İstanbul’da yeni bir hayat başlıyor.

AVM

Skyland İstanbul’un üç kulesini birbirine bağlayan geniş meydanı, İstanbul’un en özel alışveriş merkezine ev sahipliği yapıyor. Yedi katlı yapısı, insanı yormayan mimarisi, on salonlu sineması, birbirinden güzel mağazaları ve restoranlarıyla, Skyland İstanbul’un alışveriş merkezi, herkes için gerçek bir mutluluk merkezi.

Alışveriş merkezinin en üst iki katında, açık hava sevenler için restoranlar ve lüks markalar yer alıyor. 3500 araçlık otopark, park sorununu ortadan kaldırıyor. Sinema, eğlence merkezi, lezzet dolu restoranları ve seçkin mağazalarıyla herkesin gönlünü kazanan dolu dolu bir hayat, bu özel alışveriş merkezinde her gün yeniden yaşanıyor.

OTEL

TÜM DÜNYADA PARMAKLA GÖSTERİLEN
BİR OTEL

Dünyanın en ünlü otel işletme markaları, Skyland İstanbul için birbiriyle yarışıyor. İstanbul’a iş ya da gezi amacıyla gelenler veya İstanbul’un içinde kısa bir tatil yapmak isteyenler, beş yıldızlı, 300 odalı bir otelin ayrıcalıklı misafirleri olarak, unutulmayacak anıların kahramanları oluyor.

İstanbul’un en güzel odalarının yanında bar, restoran, spa ve wellness merkeziyle ve 550 kişilik konferans salonuyla, sizin için her gün çok özel. Skyland İstanbul’un dünyaca ünlü oteline ulaşmak çok kolay ama bu özel dünyadan ayrılmak, sizin için hiç kolay olmayacak.

Skyland İstanbul’un rezidans kulesinde her ihtiyaca uygun, farklı daire tipleri var.

Birbirinden özel dairelerin kapıları, mutluluğa ve güzel günlere açılıyor.

Bu benzersiz projede yaşama ayrıcalığına sahip olanlar, akıllı ev teknolojileri, concierge hizmeti, kapalı otopark, zevkle döşenmiş daireler ve ince düşünülmüş detaylarla güzelleşen bir hayatın keyfini çıkarıyor.

Bu benzersiz projede yaşama ayrıcalığına sahip olanlar, akıllı ev teknolojileri, concierge hizmeti, kapalı otopark, zevkle döşenmiş daireler ve ince düşünülmüş detaylarla güzelleşen bir hayatın keyfini çıkarıyor.

Skyland İstanbul’un fitness, spa ve wellness merkezlerinde güzelliklerle dolu bir hayat sizi bekliyor.

Telefon: 0212 289 89 99