Sinpaş projesi Altın Oran Çankaya’da 1+1’den 6+1’e kadar uzanan farklı büyüklüklerde göl ve vadi manzaralı zengin konut seçenekleri bulunuyor.

Altınoran’ın içinde yer alan Yüzyıl Meydanı’nda yükselen 1923 ve 2023 kuleleri hem özel hem de iş hayatında konfor ve ayrıcalıklarla donatılmış bir rezidans yaşamı sunuyor. Kulelerde ayrıca, 24 saat güvenlik, resepsiyon, concierge ve opsiyonel olarak teknik danışmanlık, kuru temizleme, housekeeping, catering ve organizasyon hizmetleri bulunuyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin yanında 4+1 ve 5+1 geniş penthouse’larıyla 1923 ve 2023 kuleleri Altınoran’ın tam kalbinde yükseliyor.

Toplam 474 konutun bulunduğu Altınoran kulelerinde satışa çıkılmadan ön taleple 100’ün üzerinde konut satışı yapıldı. Kulelerde alanları 81 ila 500 metrekare arasında değişen farklı konut tipleri yer alıyor.

Sinpaş Altınoran fiyatları

Sinpaş Altınoran fiyatları 311 bin 600 liradan başlıyor.

Sinpaş Altınoran ödeme planı

Sinpaş Altınoran ödemeleri ister peşin, ister banka kredisi ile, ister firma bünyesindeki seçeneklerle yapılabiliyor.

Ankara’nın yeni simgesi olma yönünde ilerleyen 1923 ve 2023 kuleleri; sosyal yaşamın daha fazla ortasında Altınoran meydanında yükseliyor. Kulelerin bulunduğu Yüzyıl Meydanı yaşamın başlamasıyla birlikte, New York’un Times Meydanı, Venedik’in San Marco Meydanı, İstanbul’un Taksim Meydanı gibi Ankara’nın önemli meydanları arasında yer alacak.

İş ve sosyal yaşamın Ankara’daki yeni merkezi Altınoran, Yüzyıl Meydanı’nda yükselen 1923 ve 2023 kuleleriyle hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda konfor ve ayrıcalıklarla donatılmış bir rezidans yaşamı sunuyor. Bu kulelerin etrafında yer alan 234 konutluk Kent Rezidans da Altınoran’ın merkezi Yüzyıl Meydanı’nda yer alıyor. Evden adımınızı attığınız anda sizi alışveriş alanları, teleferik, su kanalları, su gösterileri, mağazalar, kafeler, restoranlar, ekolojik pazar, meydanda düzenlenecek konser ve aktiviteler karşılıyor.

Sinpaş Altınoran İletişim:

Telefon: 444 1974
Web: www.sinpasaltinoran.com.tr