Teslimlerin 2016’nın 3. çeyreğinde gerçekleşeceği Aşçıoğlu Grubu projesi Selenium Ataköy’de 1+1 daireler 790 bin TL’den satışa sunuluyor.

Aşçıoğlu Grubu’yla özdeşleşen ve sektöre “Selenium standartları” kavramını getiren konseptin Ataköy projesi hayata geçirildi. Grubun Fulya, Gayrettepe, Ulus, Göktürk konutları ve ofis bloklarından sonraki yeni projeleri Selenium Ataköy, her blokta 107 dairenin yer aldığı toplam 3 bloktan oluşuyor. Toplam 74 bin metrekare inşaat alanına sahip projede; bahçe dubleksleri, Loft, 1+1’den 5+1’e (89 m2 – 281 m2) geniş ve her biri balkonlu daire seçenekleri yer alıyor.

15 katlı 3 bloktan oluşan Selenium Ataköy, ulaşım ve sosyal yaşam anlamındaki lokasyon değeriyle öne çıkıyor.

Ataköy Selenium projesi ev fiyatları

Projede 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 1 milyon 800 bin TL’den başlıyor.

ATAKÖY’ÜN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK

Uras-Dilekçi Mimarlık tarafından projelendirilen elips formundaki Selenium Ataköy’ün en çarpıcı mimari özelliklerinden biri de blok ortalarında yer alan galeri boşluğu. Gün ışığını içeri alan cam tavanın yer aldığı galeri boşluğunda panoramik asansörler bulunuyor. Galeri boşluğu aynı zamanda sanat ve peyzaj alanı olarak da kullanılacak. Güney cephelerinden deniz manzarasına hakim olan projeyle birlikte Ataköy’ün de çehresi değişecek. Proje Atatürk Havalimanı ve Ataköy Marina’ya 5 dakika mesafede bulunuyor.

İnşaat ruhsatı alınan Selenium Ataköy’ün ayrıcalıkları arasında; ferah lobi alanı, profesyonel bina yönetimi, her daire için depo alanları, daire içi taze hava sistemi, bisiklet ve yürüyüş pisti, 5 dönüm geniş peyzaj alanı, geliştirilmiş bina ısı dinamikleri, yüzme havuzu, güneşlenme terası, çok amaçlı spor sahaları, fitness ve çok amaçlı stüdyo alanı, SPA, çocuk odası, oyun bahçesi ve squash yer alıyor.

PROJE TESLİM TARİHİ 2016

Projenin, 2016 yılının üçüncü çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Selenium Ataköy satış sürecinde sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tohum Otizm Vakfı’na destek olunuyor.

Selenium Ataköy İletişim:

Telefon: 0 212 215 55 65
Web adresi: www.seleniumatakoy.com