20 katlı tek blokta 118 konuttan meydana gelen Selective Prestige projesi Ataşehir Şerifali’de 3 bin 570 metrekare üzerine kuruluyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu projede dairelerin alanları 59 metrekare ile 142 metrekare arasında değişiyor.

Dikey mimari konseptle tasarlanan Selective Prestige, her ayrıntının titizlikle tasarlandığı benzersiz dış cephe mimarisiyle bulunduğu çevrenin mimari siluetine farklı bir yorum getiriyor.

Projede sosyal alanlara +23 adı verildi. Sosyal alanlar arasında cep sineması, sanat atölyesi, yoga odası, squash kortu, fitness ve pilates salonu, sauna, buhar odası, kafe, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, havuz locaları, güneşlenme alanları, seyir terası, keyif bahçesi, çocuk oyun alanları, çocuk oyun odası, playstatin odası, masa tenisi, bilardo salonu, dart ve langırt yer alıyor.

2013 yılının Ağustos ayında teslimleri yapılacak olan Selective Prestige projesi Ataşehir Merkez’e 2 dakika, TEM’e ve Çamlıca Bağlantı Yoluna 4 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede ankastre mutfaklardan muhteşem İstanbul manzarasını görebileceğiniz şekilde tasarlanmış geniş camlara ve merkezi uydu sistemi altyapısına kadar her detay düşünülmüş durumda.

Selective Prestige adres: Tatlısu Mah. Haliç Sk. No: 23 Şerifali / Ümraniye – İSTANBUL

Selective Prestige İletişim:
Telefon : 444 11 89
Web adresi için TIKLAYINIZ