Platform Merter 16 katlı Platform Rezidens bloğu, 17 katlı Platform Suites bloğu, 23 bin metrekarelik kiralanabilir Platform Fashion Park ve 3 bin metrekarelik özel Platform Ofis alanından meydana geliyor.

Platform Merter projesi Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik tarafından hayata geçiriliyor.

1+1’den 5+1 penthouse’lara kadar farklı daire seçeneklerini bünyesinde toplayan Platform Merter Rezidans; konfor ve lükse önem veren geniş aileler için gerekli tüm detayları sunarak, çok daha prestijli bir yaşam vaat ediyor.

DB Mimarlık-Bünyamin Derman imzalı, Merter’in yeni simgesi “Platform Merter” projesinde akıllı ev sistemi ile ısıtma, soğutma ve aydınlatmanın uzaktan erişilebilir şekilde planlanıyor. Isıtma sistemi olarak panel radyatörlerin yanı sıra fancoil sistem de kullanılırken, dekorasyonlu olarak teslim edilecek olan dairelerin tamamında ferah mekânlar yaratmak amacıyla yere kadar cam kullanılıyor.

İstanbul’un yeni iş, iletişim, moda ve ticaret merkezi olarak konumlandırılan Fashion Park’ın yanı sıra rezidanslar, suiteler, teras evler ve ofislerin yer aldığı Platform Merter projesinde kişiye özel tasarımlar oluşturabilmek ve müşteri memnuniyeti artırmak için mutfak dolapları, parkeler, banyo seramikleri, iç kapı rengi gibi malzemelerin renklerine yönelik “Konsept Paket” seçme imkânı sunuluyor.

Platform Merter adres: E-5 Merter Yanyol Girişi, Merter Metro İstasyonu Çıkışı

Platform Merter İletişim:

Telefon: 444 37 97
Web adresi: http://eroglu.com/