Oto World Asya, Anadolu Yakası’nın “İlk ve Tek” Oto AVM’si olma özelliğiyle Pendik’te Evra Grup ve Has Şirketler Grubu güvencesinde inşa ediliyor.

Oto AVM’de 365 iş yeri yer alıyor. 0 ve 2. El araç galerilerinin yanında oto servislerinin, cafelerin ve restoranların yer alacağı Oto World Asya’da toplam inşaat alanı 95 bin metrekare.

Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetler gibi yakın çevremizde benzerlerine rastlanmayan Oto AVM’ler İstanbul’un prestij kaynağı olacak. Özellikle Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığıyla dikkat çeken OtoWorld Asya, bu coğrafyalardan da günübirlik dahi ziyaretler bekliyor.

Binlerce aracı tek bir adreste sunarak zaman tasarrufu sağlayacak olan OtoWorld, aldığı olumlu dönüşlerle çalışmalarını hızlandırdı. Türkiye’ye sağlayacağı ekonomik katkılara da çok güvenen proje ortakları Ali Gedik ve Hasan Topaloğlu, Oto World’ün Anadolu Yakası’nda galericiler ve yatırımcılar tarafından büyük bir sabırsızlıkla beklendiğini belirtiyorlar.

Oto pazarlarına ailesini götüremeyenlere yönelik de bir ihtiyacı karşılıyor olan proje, bu rahatlık sayesinde AVM’yi gezeceklerin sayısını arttırmayı hedefliyor.

Oto World Asya adres: Pendik Tem Bağlantı Yolu Üzeri, Sabiha Gökçen Havalimanı Karşısı Pendik/İstanbul

Oto World Asya İletişim:

Telefon: 0216 392 22 22