Timur Gayrimenkul projesi Nef Merter 12’de toplam 565 adet konut yer alıyor. Fiyatlar ise 270 bin liradan başlıyor.

Timur Gayrimenkul projesi Nef Merter 12, yaklaşık 4000 firmanın faaliyet gösterdiği ve günde 1.3 milyon insanın giriş yaptığı Merter, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alıyor.  

3 kuleden oluşan Nef Merter 12’de, 1+1’den 3+1’e farklı büyüklüklerde toplam 565 adet konut yer alıyor.

Yatırım uzmanları tarafından “Mecidiyeköy-Levent” aksı ile beraber değerlendirilen “Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün arttırıyor.

Nef Merter 12 Fiyat

Nef Merter 12’de daire fiyatları 270 bin TL’den başlıyor.

Nef Merter 12 ödeme seçenekleri kapsamında peşinat 24 ayda ödenebiliyor. Kredi ödemenize de teslimde 2 sene sonra başlama fırsatı.

Nef Merter 12, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz ana metro hattına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyor. İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in tam bitişiğinde yer alan proje, ayrıca günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs durağına ise sadece 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Nef Merter 12 böylece Bakırköy’den Zincirlikuyu’ya kadar uzanan aksta çalışan insanlar için cazip bir yaşam alanı olarak diğer projelerden ayrışıyor.

Nef Merter 12 projesinin tasarım yarışmasını, aynı zamanda Armani Hotel Milano’nun da mimarı olanLombardini Architects kazandı. Allianz, ING, Coca Cola gibi tanınmış firmalar için çalışan Lombardini artık Merter’de. Birbirinden farklı uluslararası tasarım firmalarından ilham alan, müşteri memnuniyeti konusunda profesyonelliğe ve mükemmelliyetçiliğe önem veren Lombardini, bir mimarlık ve aynı zaman bir mühendislik şirketi olarka varlığını sürdürmektedir. Tanınmış bir çok firma ile çalışan Lombardini, Türkiye’de ilk olarak Nef için çalışacak.

Nef Merter 12, içi oyuk, etrafı kristallerle çevrili yuvarlak bir taş olan jeot taşının doğal biçiminden ilham alınarak tasarlandı. Binayı dıştan dıştan koruyan monolitik dış cephesi ile cam balkonlar, teraslar ve ortak alanlar oluşturmak için kullanılan cam kaplı iç cephesinin her detayı özel olarak düşünüldü.

Nef’te projelerin maliyeti daha inşaatına ve satışına başlanmadan, ilk günden bankada tutuluyor. Böylece projelerin teslimi, hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın projenin ilk gününden itibaren garantileniyor ve yatırımcı riski sıfırlanıyor.

Nef Merter 12 İletişim:

Telefon: 444 9 633
Web adresi: www.nef.com.tr