Türkiye’nin 2023 vizyonu kapsamında önemli bir yer tutan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi ile birlikte özellikle Ataşehir’de ofis talebi de önemli bir artış göstermeye başladı. Ağaoğlu Şirketler Grubu Ataşehir’de var olan bu ofis ihtiyacını gidermek üzere My Newwork Projesi’ni hayata geçiriyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde yer alacak My Newwork projesi; tasarımı, fonksiyonelliği, yatırım değeri ve bulunduğu konum itibari ile diğer projelerden ayrışıyor.İçerisinde 345 bağımsız bölümün yer alması planlanan projede ofisler haricinde Restoran, kafe, mağazalar gibi alanlar mevcut.

Ataşehir’de My Prestige ve My Office projeleri ile fark yaratan Ağaoğlu Şirketler Grubu My Newwork projesi ile çıtayı bir tık daha yukarıya taşıyor.Yüksek yatırım değeri ve kira getirisi sağlayacak olan proje ileri teknoloji, fonksiyonel kullanım alanları ve İstanbul’a hakim manzaralı terası ile bir çok önemli özelliği içerisinde barındırıyor.

Merkezi konumu, köprüler ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile vaktin daha efektif kullanılmasını sağlıyor. Özellikle projenin yer alacağı lokasyonda bulunan AVM, okul, hastane ve restoranlar da yine proje için önemli bir avantaj sağlıyor.

Projede yer alması planlanan tiyatro ve sanat galerisi de önemli organizasyon ve etkinliklere ev sahipliği yapması bekleniyor.Günümüz mimarisinde estetik, fonksiyonellik ve tasarım ön planda olan unsurlardır. Biz tüm bu unsurları bir arada tutarak My Newwork projesini tasarladık. Bulunduğu konum, mimari yapısı ve işlevselliği ile kendini diğer projelerden ayrıştıran bir konsepte imza atmayı amaçladık.

Proje içerisinde yer alacak tiyatro salonu, sanat galerisi, restoran ve kafeler gibi sosyal donatı alanları bir ofis projesinden daha çok bütünüyle farklı bir proje olacağının göstergesidir. My Newwork’te otoparkından terasına kadar tüm detayları düşünülmüş ve doğru planlanmıştır.
Ofis ve sosyal donatı alanları için ayrılmış dört katlık otopark alanı, fonksiyonelliğin ön planda tutulduğu mağazalar, meydan bölümünde yer alacak restoran ve kafeleri ile iş dünyası için yeni bir heyecan getirecektir.

Günümüzde iletişimi teknoloji ile bir araya getiren mimarı yapılar inşaat sektörüne artı değer katmaktadır. Tasarımcılar bilgi birikimlerini değişen teknoloji ile birleştirerek yatırımcıların ihtiyaçlarını doğru tespit etmeye ve bu doğrultuda çalışmaları hayata geçirmeliler. Bu çalışmalar doğrultusunda ortaya çıkan projelerin başarısız olması imkânsızdır.

Tüm bu bilgi birikimi ile yatırımcılar için tespit edilen ihtiyaçların karşılığında ortaya çıkan Ağaoğlu My Newwork Projesi, hayallerinizdeki çalışma ortamına kavuşmanızı mümkün kılıyor.Lokasyon olarak, Uluslararası Finans Merkezi ve yılda 250 etkinliğin yapıldığı Ülker Arena Spor salonun yanında yer alacak olan My Newwork yatırımcılara çalışma ve eğlence hayatını bir arada sunuyor. Genel ulaşım kolaylığına sahip lokasyonu ile park sorununa çözüm olan, doğal gün ışığını değerlendirerek enerji verimliliğini arttıran, yatay ve düşey taşıma çözümleri ile teknolojik ihtiyaç omurgasını sağlayan My Newwork, gerek mimari grubun 1978’den beri gerekse Ağaoğlu Şirketler Grubu’nun 1981’den günümüze gelen deneyimleri sonucu ortaya çıkmıştır.

Mimaride işlevsellik önemlidir, günümüzde değişen ofis anlayışı ile işlevselliğin önemi daha çok artmıştır. Optimum kullanımlı, geniş metrekareli ve ferah alanlar üzerine kurulacak My Newwork projesi, günümüz modern ofislerinin vizyonunu taşıyan butik bir proje olarak planlanmıştır.

My Newwork Uluslararası nitelikte teknik standartları ve konsiyerj hizmetlerine de sahip olan proje, ulaşım kolaylığı ile beraber en üst seviyede hizmet imkânı sunacaktır. Modern cephe çözümü, fonksiyonel kullanım alanları, otopark imkanları ile konforlu ofisler tasarlanmıştır.My Newwork projesi aynı zamanda hem ofislere hem de çevrede bulunan yerleşik konut alanlarına hizmet edecek sosyal kültürel alanlar, zengin yeme içme birimleri, alışveriş çeşitliliği imkanı sunduğu için merkezi bir cazibe kaynağı olacaktır.

My Newwork İletişim:

Telefon: 0216 687 11 11
Web Adresi: www.agaoglumynewwork.com