My Home Maslak, özel olarak tasarlanmış 3 kulede toplam 786 daireden oluşuyor. Projede yer alan tüm daireler, özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla, Ağaoğlu kalitesini sunuyor.

Ağaoğlu İnşaat projesi My Home Maslak, TEM otoyoluna ve 2. köprüye bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor. Projede studio dairelerden, 3+1’e ve 4+1’den teras evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor. Optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde, ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.

Şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali, My Home Maslak’ta gerçek oluyor. Özel tasarım “bahçe balkonlar” ile gökyüzünde bahçe keyfi günün yorgunluğunu unutturuyor.

Ağaoğlu My Home Maslak Fiyat Listesi

Stüdyo daireler, 554 bin lira ile 601 bin lira arasından,
2+1 daireler 691 bin lira ile 919 bin lira arasından,
3+1 daireler 826 bin lira ile 1 milyon 246 bin lira arasından,
4,5+1 dubleks daireler 2 milyon 276 bin lira ile 2 milyon 340 bin lira arasından satışa sunuluyor.

Projede yer alan 1+1 ve 4+1 dairelerin satışları tamamlandı.

My Home Maslak, doğayla iç içe, çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, kapalı otoparkı ve güvenli site yaşamı ile yeni bir dünya yaratarak aynı zamanda eşsiz bir yatırım değeri de sunuyor.

Üniversitelere, okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan My Home Maslak sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

My Home Maslak İletişim:

Telefon: 444 6 777
Web adresi: www.myhomemaslak.com