Helezon Plaza ofis projesi Bayrampaşa bölgesi sınırları içerisinde hayata geçirildi. Toplam inşaat alanı 22 bin 358 metrekare olan projenin arsası 7 dönüm olarak belirlenmiş. Helezon Plaza projesinde ofislerin kira bedelleri metrekare bazlı 35-40 lira aralığında iken, satılık ofis tutarları yine metrekare bazlı olarak 5 bin 500 lira ile 7 bin 500 lira arasında değişiyor.

En düşük ofisin minimum 420 bin liradan başladığı Helezon Plaza projesinde ofis için ödenen yüzde 30 peşinat sonrası kalan tutara 48 faizsiz vadelendirme yapılıyor ya da İş bankası tarafından, 0,98 faiz oranında 84 aya kadar taksitlendirme uygulanabiliyor. Helezon Plaza projesinin yüzde 25’i satılmış durumda.

Kilim Grubu 50 yılı aşkın tekstil sektöründeki faaliyet hayatı boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi, değerli müşterileri ile İnşaat alanında da paylaşmanın heyecanını duyuyor.

Bayrampaşa’nın; dolayısıyla İstanbul’un merkezinde olan Helezon Plaza, iş dünyasının tempolu yaşamında insanlara zaman kazandıracak önemli bir lokasyonda bulunuyor.

Sunduğu/sunacağı yaşam standardının yanında, Helezon Plaza’nın en önemli artılarından biri lokasyonu. Kilim Yapı’nın hayata geçirdiği Helezon Plaza, D-100 ve TEM bağlantı yollarının üzerinde bulunan ve her yere olan yakınlığıyla ulaşım kolaylığına imkan veren Bayrampaşa’nın merkezinde yükseliyor. 22.358 m2 inşaat alanı ve bağımsız 89 adet ofis alanı bulunan Helezon Plaza, panaromik mimarisi sayesinde dört bir yandan İstanbul manzarası sunuyor/sunacak.

Helezon Plaza’nın Lokasyon Avantajları

D-100 VE TEM BAĞLANTI AKSLARININ ÜZERİNDE

METRO DURAĞINA 3 DK.

TRAMVAY DURAĞINA 3 DK.

REAL VE PRAKTİKER AVM’LERE 5 DK.

SAHİLE 15 DK.

YENİKAPI DENİZ OTOBÜSÜ İSKELESİ’NE 20 DK.

YENİKAPI MARİNA’YA 20 DK.

BAKIRKÖY MARİNA’YA 25 DK.

ATATÜRK HAVALİMANI’NA 30 DK.

Helezon Plaza’nın Olanakları

LOBİ VE DANIŞMA HİZMETLERİ

HOBİ ODASI

COPY CENTER

VALE PASRK HİZMETLERİ

OFİS İÇİ TEMİZLİK

7/24 GÜVENLİK AÇIK/KAPALI OTOPARK

OTO YIKAMA

Helezon Plaza İletişim:

Telefon: 444 57 53

Web adresi: helezonplaza.com

PAYLAŞ
Önceki HaberSEYRAN ŞEHİR
Sonraki HaberMAKSİMUM LİFE