İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan toplam 204 konuttan oluşan Gökdeniz Kartal’da teslimlerin Şubat 2016’da yapılması planlanıyor.

7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip Gökdeniz Kartal’da 1000 metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan bulunuyor. Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait projede toplam 204 konut bulunuyor.

Kartal’ın en gözde lokasyonları arasında gösterilen Esentepe Mahallesi’nde yükselen Gökdeniz Kartal, 70 milyon TL’lik yatırım değerine sahip bir proje. Gökdeniz Kartal, 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor. İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor. Sosyal donatı alanlarında yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

2 aydır kaya kırıyoruz

Projenin yer aldığı zeminin sağlamlığından bahseden ve A Blok’un temelinin atıldığına değinen Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı “İstanbul deprem riski taşıyan bir şehir, projemizi de buna göre şekillendirmiştik. Gökdeniz Konutları’nın yükseldiği bölgenin zemininden günde 4 kamyon kaya çıkardığımız günler oluyor. B blok için iki aydır kaya kırma aşamasındayız” şeklinde konuştu.

Yatırım değil oturum amaçlı tercih ediyorlar

Kartal adliyesi ve devlet hastanesine çok yakın olduğundan projenin en çok sağlık ve hukuk çalışanları tarafından oturum amaçlı tercih edildiğine dikkat çeken Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş ise “Olumlu referanslarımız ile özellikle şehir dışında yaşayan doktorlarımıza satış gerçekleştiriyoruz. Manisa, Trabzon ve Erzurum gibi illerden doktorlar projemizi tercih ediyor” dedi. Projenin, bulunduğu bölgenin yapısını bozmadığını ifade eden Ertaş, “Gökdeniz Konutları projemizde mahalle kültürünü yaşatmayı hedefliyoruz. Dış çevresinden izole olmuş soğuk sitelerden olmak istemiyoruz” şeklinde konuştu.

4 farklı ödeme planı

Kampanya 1: Yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 48 ay sıfır faiz
Kampanya 2: Yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi
Kampanya 3: Yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi
Kampanya 4: Yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi

Projede uygulanan kampanyalarla ilgili bilgi veren Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı, “Peşinatı az aldığımız kampanyamız ile 48 ay sıfır faiz kampanyamız, bu bölgeyi iyi bilen ve konut alma fikri olan yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Konut fiyat politikamızın bölgenin en cazip ve en esnek ödeme planlarını sunuyor olması da yatırımcılar için büyük avantaj sağlıyor” dedi.

Ulaşım sıkıntısının olmadığı bir lokasyonda, adalar manzarasına karşı yükselen projenin, yatırımcıya kısa vadede kazanç sağlayacağını belirten Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş ise bölgenin genel yapı itibariyle gün geçtikçe prim yaptığını sözlerine ekledi. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan projenin; Sabiha Gökçen ve Kadıköy’e 15, Boğaz Köprüsü’ne 20, Telekom Arena’ya ise 35 dakika uzaklıkta yer aldığını söyleyen Ertaş, “Bu bölge, yaklaşık 5 sene sonra Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi haline gelecek” diye konuştu.

http://www.gokdenizkartal.com/
0216 353 40 10