İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü bölgesinde konumlanan Uçarlar Yapı’nın otuz yılı aşkın deneyiminin en etkileyici projelerinden birisi olan FlyGarden, girdiğiniz anda size ayrıcalıklı olduğunuzu hissettirecek olan kapılarını aralıyor.

Deprem yönetmeliğine uygun, teknolojik yapı sistemleriyle başta deprem olmak üzere her türlü doğal afete karşı son derece dayanıklı olan FlyGarden, sunduğu özel güvenlik hizmeti ve güvenlik kameralarıyla 24 saat koruma altında… Açık ve kapalı otopark ile gözünüz arkada kalmaz, resepsiyon hizmetiyle size ve konuklarınıza ayrıcalığınızı hissettirir.

Bu nedenle, temel ihtiyaçlarınıza ulaşırken zamanınızı size geri kazandıracak, içinde bir hipermarket ve çeşitli mağazalar barındıran alışveriş merkezi size sadece asansörünüz kadar uzaklıkta.

Aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz güzel anlardır. FlyGarden bu anların süresini saatlere, günlere ve yıllara yükseltmek içintasarlandı. Çocuklarınızın keyifle zaman geçirebilecekleri spor ve oyun alanları, günün yorgunluğunu atabileceğiniz kapalı havuz ve saunası, sizi ve değer verdiklerinizi koruyan özel güvenlik sistemi ile FlyGarden, hayatınıza daha fazla mutluluk katacak…

Bugünü dolu dolu yaşamak güzeldir. Gelecekte değerini kat kat arttıracak bir yatırımın keyfini bugünden yaşamak ise çok daha güzeldir. FlyGarden sahip olduğu üst düzey özellikleriyle size muhteşem bir yaşam alanı oluştururken, günden güne değerini arttırarak güvenli bir yatırım fırsatını da beraberinde sunuyor.

FlyGarden adres: Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv.Bey City Residence A-Blok No: 3Kat: 7 D:49 Beylikdüzü / İSTANBUL

FlyGarden İletişim:

Telefon: 0212 872 29 60

Web adresi: www.ucarlaryapi.com.tr