Eyüp’te Vialand eğlence merkezinin yanı başında, yaklaşık 2.000 metrekare arsa üzerinde yükselen Eyüp Palas, iki blokta 124 daire ve 9 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4+1 dublex ve 5+1 dublex daireler bulunuyor.

35 yıl önce temelleri atılan Gül Proje, yüzlerce ailenin yaşadığı sitelerden her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği dev alışveriş merkezlerine kadar farklı projeleri hayata geçirdi. İşin büyüklüğü ne olursa olsun tüm projelerinde kalite ve tasarıma büyük önem veren kuruluş, İstanbul’un silüetini değiştiren yapılara imza attı. Gül Proje aralarında Eyüp Park, Eyüp Palas, Güneşli Park, Güneşli Park Gardenya, Avcılar Park ve Güneşli Park AVM’nin de bulunduğu projeleri inşa etti.

Eyüp Palas’ta 1+1 dairelerin fiyatı 150 bin liradan başlıyor.

Haziran 2015’te teslim

Yoğun ilgi gören ve kısa süre içerisinde yüzde 50’si satılan Eyüp Palas’ta daire teslimleri Haziran 2015’te başlıyor. Eyüp Palas, eşsiz konumunun yanı sıra sunduğu sosyal imkanlarla dikkat çekiyor. İçerisinde fitness, fin hamamı, sauna gibi birçok sosyal tesisin bulunduğu Eyüp Palas, dünyanın ikinci, Türkiye’ninse en büyük eğlence merkezi Vialand’e yürüme mesafesinde yer alıyor. Tem’e 2 km, E-5’e 7 km uzaklıkta olan Eyüp Palas, Beşiktaş-Taksim tüneline de 3 km mesafede bulunuyor.

Eyüp Palas adres: Atatürk Bulvarı No: 6 Yeşilpınar- Eyüp/ İstanbul

Eyüp Palas İletişim:

Telefon: 0212 627 99 99
Eyüp Palas Projesinin Web adresi için TIKLAYINIZ