Dumankaya projesi Adres Natura stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere 326 daireden oluşuyor.

İstanbul Anadolu yakası Aydınlı – Tuzla’da inşa edilen Adres Natura projesinde yer alan 1+1 daireler 50 – 72 m², 2+1 daireler 73 – 150 m², 3+1 daireler 140 – 169 m², 4+1 daireler 176 – 192 m², 4+1 dublex daireler 207 – 213 m² alan büyüklüğüne sahip.

Hem yatırımcı hem oturumcuya hitap edecek olan toplam 326 adet dairenin büyük çoğunluğunda balkon ya da teras bulunuyor.

Gizli Bahçe bölgesinde, yaklaşık 22 dönümlük arazide inşa edilecek olan Adres Natura projesinde konut blokları, sosyal tesis ve ticari alanlar yer alıyor.

Adres Natura yeşilin ve mavinin, yani doğal bitki örtüsü ile havuzların yaşamla bütünleştiği bir proje… İçinde minik adalar bulunan yansıma havuzları, balkonlu daireleri, kat bahçeleri, alabildiğine geniş terasları, farklı yüksekliklerde bloklarıyla mimari açıdan çok ince düşünülmüş, çok iyi planlanmış, huzurlu, dingin ve benzersiz bir yaşam merkezi olmayı şimdiden müjdeliyor…

Yatay mimarisiyle ve farklı konseptiyle keyifli bir yaşam vaad eden Adren Natura lokasyon avantajıyla da dikkat çekiyor.

Adres Natura Tuzla’nın sosyal donatıları arasında,

Sosyal tesis
Çocuk oyun alanı
Çocuk havuzu
Yansıma havuzları
Peyzaj alanları
Sauna
Fitness
Cafe alanı
Yürüyüş yolları
Basketbol sahası
Kapalı otopark yer alıyor.

Adres Natura ulaşım olarak karayolu ile E5 Tersane kavşağına ve İçmeler kavşağına 4 km mesafede, TEM Kurtköy gişelerine 12 km mesafede konumlanmış. Ayrıca sahil yolundan 5 km, Sabiha Gökçen TEM-E5 bağlantı yoluna 3 km mesafede yer almaktadır. Denizyolu ile Pendik deniz otobüsü ve Pendik-Yalova feribot İskelesine 13 km mesafededir. Proje bölgede yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika mesafede yer almaktadır. Anadolu Ray (Hafif raylı sistem) projesi ile Sabiha Gökçen’e direkt ulaşım imkanı olacaktır.

Adres Natura İletişim:

Telefon: 444 7 222

Web adresi: www.dumankaya.com