Demir Romence, 170 bin metrekarelik bir inşaat alanında 776 Rezidance konut ve 28 adet villa ve 60 ticari birimden oluşuyor.

Yapımına Ocak 2013’te başlanan Demir Romence projesi 2015’te tamamlanacak.

Proje’de 1+1′den 4,5+1′e kadar daire seçenekleri ve 28 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor.

35 bin metrekarelik brüt arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi’nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 metrekarelik iken toplam yeşil alan ise 22 bin metrekare. Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

Demir Romance sakinleri, İstanbul’un en büyük sorunlarından biri olan yeşile duyulan özlemlerini giderecek ve doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Yeşil alana 20 bin metrekare alanın ayrıldığı Demir Romance’in eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları projeye ayrı bir estetik katıyor. Dört bir yanı ağaçlar ve birbirinden güzel çiçeklerle yeşile bürünecek Demir Romance’te yaz tatili çok daha uzun sürecek. Çünkü projede yer alan güneşlenme terasları ve localar her daim evde tatil konforu yaşatacak.

Demir Romance’da hayata geçirilecek akıllı ev sisteminde, dokunmatik ekran akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma-soğutma, perde, alarm ve ses sistemleri control altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağladığı gibi, günlük temizlik hizmetlerinden spaya, valeye, taksiye, tesisatçıya, sağlık hizmetlerine bir tek tıkla ulaşmanın sağladığı konfor yaşamın vazgeçilmezi olacaktır.Demir Romance projesini seçenler, evlerinden otoparktaki araçlarını, parkta ve havuzda oynayan çocuklarını takip etme olanağı da bulacaklardır.

Demir Romance adres: Adnan Kahveci Bulvarı Erdemli Cad. No: 3 Beylikdüzü/ İstanbul

Demir Romance İletişim:

Telefon: 444 2 116
Web adresi: www.demirromance.com