Bulvar İstanbul Başakşehir projesinde yer alan dairelerin fiyatları 387 bin TL’den başlıyor.Projede konut teslimleri 2016’da gerçekleşecek.

Emlak Konut GYO ile Bulvar İstanbul İş Ortaklığı tarafından İstanbul’un hızla gelişen Başakşehir bölgesinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul, son beş ayda gösterdiği başarılı satış performansı ile satış ve hasılat birinciliklerini sürdürüyor. Dört ay üst üste elde ettiği satış ve hasılat birinciliği ile büyük bir başarıya imza atan Bulvar İstanbul projesinde konutların yüzde 70’lik kısmının satışı tamamlandı.

285.000 toplam inşaat alanı üzerinde 110.000 metrekare arazi üzerinde hayata geçirilen Bulvar İstanbul’da her ihtiyaca ve arayışa yönelik 1+1’den 5+1’e kadar daire tipleri bulunuyor. Son dönemde kısa sürede satışı gerçekleştirilen proje olarak dikkat çeken Bulvar İstanbul, satışa çıktığı tarihten itibaren çıkış fiyatlarına oranla yüzde 40 oranında prim sağladı.

5 ay gibi kısa bir sürede konutların yüzde 70’inin satıldığını anlatan Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan satıştaki başarının sırrının lokasyon ve doğru proje olduğunu söyledi. Bilal Aydoğan “Ocak ayında temellerini attığımız projenin yüzde 70’inin satışlarını tamamladık. Yaklaşık 1050 dairenin satıldığı Bulvar İstanbul’da Emlak Konut’un raporlarına göre son beş ayın satış ve hasılat birinciliğini elimizde tutuyoruz. Bölgenin özelliklerini ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, araştırmalar yaparak çok iyi hakim olduğumuz bir bölgede hayata geçirdiğimiz Bulvar İstanbul Projesi tamamlandığında ev sahiplerine yaklaşık olarak yüzde 70 ile 80 oranında prim kazandırmasını öngörüyoruz” dedi.

Bulvar İstanbul’un kullanım özelliklerinin yanı sıra lokasyon avantajının da satışlardaki başarıyı ciddi oranda etkilediğinin altını çizen Bulvar İstanbul İş Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan ‘’İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birinde hayata geçirdiğimiz Bulvar İstanbul projesi ile son dönemlerin kısa sürede en çok satış gerçekleştiren projeleri arasında ilk sıralarda yer alıyoruz” dedi.

TEM Otoyolu’na 3. Köprü’ye, Kanal İstanbul Projesi’ne ve 11 ihtisas hastanesi ile hizmet verecek Sağlıkkent’e yakın lokasyonu ile yüzde 75 yeşil alan üzerinde göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçeleri, koşu parkurları gibi titizlikle tasarlanan yeşil ile maviyi buluşturan peyzaj çalışmalarıyla dikkat çeken proje oturum amaçlı olduğu kadar yatırım amaçlı olarak da tercih ediliyor. Projenin 2016 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

Bulvar İstanbul’da Aralık ayında 182 bağımsız bölüm satışından 70 milyon 107 bin 796 lira, Ocak ayında ise 121 bağımsız bölüm satışından 48 milyon 063 bin lira gelir elde edildi. Mart ayında da 111 adet konut satışı ile adet bazında birinci, 43 milyon 625 bin 959 TL’lik gelir ile ikinci olan proje, son olarak da Mayıs ayında 124 adet konut satışıyla en çok gelir elde eden proje olarak 57 milyon 135 bin 998 lira hasılat elde etti.

Bulvar İstanbul İletişim:

Telefon: 444 66 10
Web Adresi: www.bulvaristanbul.com.tr