Eroğlu Gayrimenkul’ün Bursa’nın yeni ikonu olarak hayata geçirdiği Harmony Towers, doğa ve konforu bir arada isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Harmony Towers projesinin 159 m²’lik, 2+1 örnek dairesinde pastel tonlar ve yalın geometri gün ışığıyla birleşerek huzurlu bir yaşam alanı vadediyor. Salonda kullanılan ithal duvar kâğıdı dikkatleri üzerine çekerken,  seçilen mermer ve ahşap mobilyalar da dinginlik sağlıyor. Casa Mobilya ve Step Halı’yla döşenen salon, uyum ve ahengi ile bir arada sunuyor.

Merkezi lokasyonlu daireler

Harmony Towers, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness salonu, basketbol sahası ve tenis kortundan oluşan çok amaçlı spor sahası, alışveriş caddesi, 5 bin 500 m² büyüklüğünde trafiğe kapalı, güvenlikli özel peyzaj alanı, çocuk kulübü ve çocuk oyun alanlarında oluşan sosyal tesisleri ile de fark yaratıyor.

Çevreye duyarlı özel bir proje

Enerji tüketimini en aza indirmeye yönelik malzeme ve sistem çözümlerin kullanıldığı Harmony Towers’ta, otomatik ve damlama sulama ile yeşile değer katılıyor. Projede her kata özel tasarlanan kat bahçeleri de doğayı yanı başında isteyenler için eşsiz bir alan oluşturuyor.

Harmony Tower adres: Akademi Caddesi No:1 Nilüfer / Bursa

Harmony Tower İletişim:

Telefon: 0224 453 55 40
Web adresi: www.harmonytowers.com