Teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması planlanan The Mandarins Acıbadem projesinde 60 ay taksit imkanı sunuluyor…

Mandarins Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen The Mandarins Acıbadem projesinin ilk etabındaki daireler tükenmek üzere. Son 20 günde 25 dairenin satıldığı projede 1+1 dairelernden 1 adet, 2+1 dairelerden 7 adet kaldı.

Toplam 493 adet konuttan meydana gelen The Mandarins Acıbadem projesinin kaba inşaatının yüzde 95’i tamamlandı. Projede teslimlerin 2018 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor.

The Mandarins Acıbadem projesinde daire bedelinin yüzde 50’si teslimden önce belirli aralıklarda, yüzde 50’si ise teslimden sonra ödenebiliyor. Şirket bünyesinde 60 aya kadar taksit imkanı sunuluyor.

Yüzde 60 Değerlenecek
Mandarins Gayrimenkul Satış ve Pazarlama Müdürü Emin Can Aydın, “Tarihi Salı Pazarının yanında özel bir lokasyona sahibiz. Ulaşım araçlarına, alışveriş merkezlerine, Avrasya Tüneli’ne ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne en fazla 7 dakikalık mesafedeyiz. Sahip olduğumuz özellikler sayesinde projedeki 493 dairenin yüzde 70’inin satışını gerçekleştirdik. Bugün projeden konut alanlar 5 yıl sonra yüzde 60 değerlendiğini görebilecekler” dedi.