İlk teslimlerin bu yıl başlayacağı Taksim 360 projesinde yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. İşte Taksim 360 fiyatları ve ödeme kampanyası…

Beyoğlu Tarlabaşı’nda hayata geçirilen Taksim 360 projesinde sınırlı sayıda rezidans lansmana özel kampanya ile satışa çıkarıldı.

Kamu-özel sektör işbirliğinde yaşama geçirilen Taksim 360 projesi GAP İnşaat tarafından inşa ediliyor. 90 rezidans ve 30 ofisin satışa sunulduğu projede kampanya Mart sonuna kadar sürecek.

Taksim 360 projesinde rezidanslar stüdyodan 4 oda 1 salona kadar farklı seçeneklerde dizayn edildi. Taksim 360 fiyatları metrekare bazında 15 bin TL’den başlıyor.

İlk teslimlerin bu yıl yapılacağı Taksim 360 projesinde yüzde 5 peşinatla ev ya da ofis sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise 60 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor.

Taksim meydanına sadece 350 metre uzaklıkta ve İstiklal Caddesi paralelinde yer alan Taksim 360 projesi Pera’ya yürüme mesafesinde konumlanıyor. Projede mağazalar, cafeler ve daha birçok sosyal donatı alanı yer alacak.