Takvim Gazetesi’nin haberine göre Galatasaraylı yıldız Wesley Sneijder, sıkı dostu olan Kıvanç Tatlıtuğ’u da Hollandalı yaptı.

Geçen gün Sneijder’in evinin bulunduğu Utrecht şehrine giden Tatlıtuğ’un buradan ev aldığı söyleniyor.

Sarı-Kızmılı takıma transfer olduğu günden beri hem spor hem de magazin gündemine yerleşen Wesley Sneijder, Türkiye’deki en yakın dostunu da sanat camiasından seçti. Galatasaraylı yıldız ile Kıvanç Tatlıtuğ’un yediği içtiği ayrı gitmez oldu. Hatta Maçka’da aynı apartmanda oturan Tatlıtuğ ile Sneijder, şimdi ise komşuluklarını Hollanda’ya taşıyor.

YENGEYLE DE BULUŞTU

Kıvanç Tatlıtuğ, sevgilisi Başak Dizer’le Marmaris’te geçirdiği yılbaşı tatilinin ardından soluğu Hollanda’da aldı. Yakışıklı oyuncu, tek başına gittiği Hollanda’da Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau ile birlikte ortak bir dostlarının düğününe katıldı. Daha önce de yine Sneijder ile gittiği Hollanda’yı çok seven yakışıklı oyuncu, ünlü futbolcunun tavsiyesine kulak vererek burada ev baktı.

EN ÇOK GURBETÇİLER SEVİNDİ

Hollanda’nın Utrecht şehrinde kendisine uygun bir villa bulduğu konuşulan Kıvanç Tatlıtuğ’un evi, Wesley Sneijder ile yan yana. Yakışıklı oyuncunun şehirlerine gelmesiyle çok sevinen Hollandalı gurbetçiler de Kıvanç Tatlıtuğ’un Utrecht’te ev aldığını sosyal medyada yazarak “Bundan sonra Kıvanç’ı daha sık göreceğiz” dedi. Bu arada Tatlıtuğ, tüm yatırımlarıyla ilgilenen babasını da önümüzdeki günlerde Hollanda’ya götürerek bulduğu villanın satın alma işlemlerini bitirmek istiyor…

Takvim