Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrolde oynadığı dizinin çekim mekanlarından biri olan Bebek’teki 50 Milyon Liralık yalı dikkat çekiyor.

Kerem Çatay Feryal Gülman’ı ikna etmeyi başardı

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerinde olacağı dizi Feryal Gülman’ın dillere destan yalısında çekiliyor. Değeri 50 milyon TL olan yalıda bugüne kadar bir çok yapımcı çekim yapmak istemiş Feryal Gülman tüm teklifleri geri çevirmişti.

Kara Para Aşk dizisi Feryal Gülman’ın evinde çekiliyor…

Feryal Gülman çekimlerin olduğu gün ekibin rahat çalışması için evde bulunmuyor. Ancak geçenlerde kuralı bozmuş. Başrol oyuncusu Tuba Büyüküstün’ü kapıda karşılamış. Feryal Gülma, Tuba Büyüküstün’e ”Dilersen çekimlerde gardırabomumdan istediğin parçayı kullanabilirsin”demiş.

50 milyon TL değerindeki yalıya günlük 10 bin lira kira bedeli ödeniyor.

Yalıyı bu kadar önemli hale getiren nedenlere gelince… 600 metrekarelik iki katlı yalı; adeta bir müze gibi. Edirne işi kapılar, Rönesans dönemine ait heykeller, değerli tombaklar ve tablolarla süslü yalı izleyiciyi büyüleyecek.

Çekimlerde antikalar için özel tedbir alınırken, ev sahibi Gülman kaza riskine karşı ekibin başından bir an olsun ayrılmamıştı.

Hürriyet