O3 Medya imzasıyla hayata geçirilen İstanbullu Gelin hangi kanalda?

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin’in yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ve Deniz Koloş oturuyor.

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı İstanbullu Gelin’in tanıtım videosu yayınlandı. Dizi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor.

İstanbullu Gelin oyuncuları!
Aslı Enver, Özcan Deniz, Salih Bademci, İpek Bilgin, Güven Murat Akpınar, Fatih Koyunoğlu, Dilara Aksüyek, Neslihan Yeldan, Fırat Tanış, Berkay Hardal, Nergis Çorakçı, Pelinsu Pir, Eren Balkan, Ahmet Sabri Özmener, Muharrem Türkseven, Hakan Altıner, Nilay Erdönmez, Hira Koyuncuoğlu.

İstanbullu Gelin konusu!
İstanbul’da yaşayan Süreyya genç yaşta annesini ve babasını kaybetmiş hayatın ağır yükünü sırtlamış çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Ansızın karşısına çıkan Bursa’lı zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olup Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesi. İstanbul’da yetişmiş olan Süreyya özgürlüğüne düşkün, modern bir kadınken, Faruk ise modern görünümüne rağmen ailesine, gelenek ve görenekleri sıkı sıkıya bağlıdır. Süreyya eve adımını atarken ev halkını yavaş yavaş tanıyacaktır. Herkesin tek hakimi olmak isteyen kayın validesi Esma hanım, tek işi genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, Kocasının her biri birbirinden sorunlu olan kardeşleri Fikret, Osman ve Murat ile boğuşurken Faruk ise hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz düşmanıyla baş etmek zorunda kalacaktır. Olaylar geliştikçe neredeyse 400 yıldır tüm haşmetiyle dim dik ayakta duran konak temellerinden sallanacak ve tüm aile bundan nasibini alacaktır.

İstanbullu Gelin nerede çekiliyor?
Dizinin çekimleri Bursa ve İstanbul’da gerçekleşiyor.

İstanbullu Gelin hangi gün, saat kaçta?
Dizi yakında yayın hayatına başlayacak.

Haber Merkezi