İstanbul Avrupa yakası Bakırköy-Ataköy bölgesinde yükselen Kuzu Grup projesi Sea Pearl Ataköy’de metrekare birim fiyatı 7 bin 200 bin dolardan başlıyor.

8 adet residence ve 1 adet otelden oluşan projede 1401 adet bağımsız bölüm,17 adet ticari ünite ve otele ait 113 oda bulunuyor.

Sea Pearl Ataköy Fiyatları

İstanbul’un en lüks semtlerinden Ataköy’de toplam 127 bin 600 metrekare arsa alanı üzerinde yaklaşık 547 bin metrekare inşaat alanına sahip Sea Pearl’de; yeşil alan, gölet alanı ve yollara 81 bin 357 metrekare alan ayrıldı.

Sea Pearl Ataköy Fiyatları

Sea Pearl’de metrekare birim fiyatı 10 bin dolardan başlıyor.

Evrenol Architects imzasını taşıyan projenin müellifleri YÜK. Mimar Mehpare Evrenol, YÜK. MÜH. Mimar Alp Evrenol, YÜK. Mimar Tamer Tunbiş, İstanbul’un siluetine değer katacak projelerini olağanüstü bir özenle hazırladıklarını ifade ediyorlar.

Zengin yeşil dokunun içinde enerjik sosyal alanlar

Sea Pearl’ün peyzaj projesine şeklini veren önemli elemanlardan biri olarak sahil bandı boyunca yer alan kamusal alan gösteriliyor. İçinde sahil boyu promenat aksı, bisiklet ve yaya parkurları, meydan, gözlem kuleleri, toplanma ve buluşma mekânları, renk parterleri gibi farklı aktivite ve yaşam alanlarını barındıran bu alan, site sakinlerinin yanı sıra Ataköy’de yaşayanların da bir araya gelebilecekleri sosyal platformlar sunuyor.

Her bir bloğun altında fitness, yoga ve dinlenme salonlarının bulunduğu projede; biyolojik gölet, yansıma havuzları, yeşil alan, 4025 araç kapasiteli otopark, çocuk parkları, tenis ve basketbol sahaları gibi ortak kullanım alanları yer alıyor.

Kolay ulaşım avantajı

Lokasyon olarak Ataköy’ün en değerli bölgesinde inşa edilen proje, İstanbul’un gözbebeği olan yarımadaya 13, Ataköy Yat Limanı’na 1, Atatürk Havaalanı’na ise 3 km uzaklıkta yükseliyor. Marmara Denizi’ne bitişik olan bu alana E5 ve Tem otoyollarından direk bağlantılar bulunuyor. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 25, Boğaz Köprüsü’ne ise 15 km uzaklıkta olan projeye doğrudan ulaşım, sahil yolu olarak da bilinen Rauf Orbay Bulvarı’ndan sağlanıyor. Hemen yanı başında Galeria, Capacity, Carousel, Marmara Forum, A Plus, Flyinn alışveriş merkezleri bulunan Sea Pearl; Dünya Göz Hastanesi, Acıbadem Hastanesi, International Yeşilköy Hastanesi, Bakırköy Devlet Hastanelerine yakın bir konumda yer alıyor.

Sea Pearl İletişim:

Telefon: 444 98 00