Bağcılar’da Ege Yapı tarafından inşa edilen Batışehir projesi tüm bilgileri aşağıda yer alıyor.

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesi Bağcılar’da yükseliyor. 3 bin 189 konuttan oluşan Batışehir’de 818 bin metrekare arsa alanı bulunuyor.

Projede 1+0’dan 5+1’e kadar konut tipi yer alıyor. Metrekarelerinin 76 ile 359 metrekare arasında farklılık gösterdiği projede teslimler hemen yapılıyor.

Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesi; 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar, A+ ofisler, ticari üniteler, içinde bulundurduğu Doğa Okulları, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları ile adeta kendi kendine yetebilen bir şehir halinde. Ayrıca Esenler’e yeni kurulacak, içinde hayvanat bahçesinden botanik bahçelerine, spor alanlarından bisiklet ve yürüyüş yollarına kadar donatının bulunacağı şehir parkının yanı başında bulunan kendi semtine adını veren Batışehir, Forbes dergisi tarafından getiri potansiyeli en yüksek proje seçilirken Europen Property Awards tarafından Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildi. Konumu itibariyle 3. Havalimanı ve 3. Köprü güzergahına kolay ulaşımı, Kuzey Marmara Otoyolu’na doğrudan erişimi ve Atatürk Havalimanı’na 10 dakikalık mesafesiyle ulaşım açısından sakinlerine büyük kolaylık sağlıyor.