Nurus, eğitim alanındaki yenilikçi ürün ve anahtar teslimi çözümlerinin yanında üretimden teslimata sıfır hata ile hizmet sunan Digital Chain sistemi ile uluslararası eğitim teknolojileri fuarları GESS 2015’teydi.

Mısır’dan Belçika’ya uzanan geniş bir coğrafyanın sayılı mobilya üreticileri arasında yer alan Nurus, 24-26 Şubat 2015 tarihlerinde Dubai’de düzenlenen Orta Doğu’nun önemli eğitim fuarı GESS 2015’te yer aldı. Son teknoloji eğitim materyallerinin ve geleceğin eğitim sistemlerinin tanıtıldığı fuar kapsamında Nurus’un eğitim sektörüne yönelik ürünleri ve anahtar teslim çözümleri ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Nurus, eğitim kurumlarında çalışma motivasyonunu en üst seviyede tutacak ve kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak anahtar teslimi mobilya çözümleriyle öne çıkıyor. Nurus her kademedeki eğitim kurumlarının sınıfları, çalışma alanları, amfileri, sosyal alanları, kütüphaneleri ve ofisleri için ideal çözümler sunuyor.

Gereksinimleri ve ihtiyaçları detaylı analiz ederek beklentilere yanıt veren Nurus, verimli ve ihtiyaçları doğru çözebilen ürünleri sunmak adına geliştirdiği yenilikçi ve gelişmiş hizmetlerini ziyaretçilerine tanıttı. Entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlığı altında geliştirdiği Nurus Digital Chain süreç yönetimi hizmeti sayesinde Nurus, proje başlangıcından teslimata ve ürün kullanımına kadar tüm süreçleri etkin şekilde yönetebiliyor. Bu sayede üretimden teslimata kadar sıfır hata payı ile hizmet veriyor.

Nurus’un GESS 2015’te Öne Çıkan Ürünleri

Nurus’un fuara özel olarak hazırlanan stant alanında tanıttığı, çağın ve geleceğin eğitim ekipmanları konusunda ilham veren ürünlerine ziyaretçiler ilgi gösterdi.

Toplantı odalarından ofislere kadar farklı alanlar için esnek kullanım imkânı sağlayan Nest serisi masalar, beş farklı pozisyonda sabit kullanım sunan S-Chair sandalyeler ve ayarlanabilir kolçak yapısına sahip Graf yazı tablalı sandalyeler fuarda öne çıkan ürünler arasında yer aldı.

Farklı renk ve malzeme seçeneklerinin yanı sıra döşeme yapılabilen gövdesi, yazı tablası ve kolçak gibi aksesuarları ile özelleştirilen Eon serisi sandalyeler, ikonik tasarımı ve renk seçenekleri ile tüm alanlara uyumu ve konforu getiren Waves çalışma koltukları fuarda büyük ilgi gördü.

Yüzde 100 geri dönüştürülebilen malzemeden üretilen Stefan Brodbeck tasarımı Alava sandalyeler ve yönetici alanlarına yeni bir alternatif sunan Aura koltuklar fuarda dikkat çeken ürünler arasında yerini aldı.

Nurus fuar kapsamında ayrıca Stone, Mono, TAU, Edgar, Sema ve Greta isimli depolama ünitesi, sehpa ve masa serilerini de tanıttı.