İnoksan, Hilton Worldwide EMEA Exhibition’da inovasyon anlayışının yeni ürünü elektrikli kombi fırını İnosmart’ı tanıttı.

Endüstriyel mutfak sektöründe 35 yıldır yeniliklerin öncüsü olan İnoksan, Hilton otellerinin dünya çapındaki tedarikçilerini İstanbul’da bir araya getiren Hilton Worldwide EMEA Exhibition’da yerini aldı.

Farklı mutfaklar tasarlamış olmanın getirdiği geniş bakış açısıyla Bakü Hilton, Parksa Hilton, Ankara DoubleThree Hilton Ankara, Garden Inn İstanbul gibi Hilton zincirindeki otellerin önemli bir tedarikçisi olan İnoksan, projelendirmede uzmanlaşmış ekibinin süreci yönetme ve hızlandırma yetkinliği nedeniyle zincir projelerde sıkça tercih ediliyor.

İnoksan, tüm dünyadan katılımcılara ev sahipliği yapan fuarda inovasyon anlayışının yeni ürünü elektrikli İnosmart fırınını ilk kez sergiledi. Elektrikli kombi fırın İnosmart, profesyonel mutfaklara zaman, enerji ve mekan tasarrufu sağlayan ve şeflerin hayatını kolaylaştıran bir ürün olarak göze çarpıyor. Et, börek, balık gibi yemekleri aynı anda pişirme özelliğine sahip olan fırın, %15 hammadde, %80 yağ ve %10 enerji tasarrufu sağlıyor.

İnosmart kombi fırın, hesaplı çalışma prensibi ve teknolojisiyle her kullanımda kazanç ve tasarruf imkanı sunuyor.