200 yıllık köklü bir geçmişe sahip dünyanın lider banyo ürünleri firması Ideal Standard, gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirdiği önemli projelerle büyümesini sürdürüyor.

Ideal Standard, Ege Bölgesi’nin en gözde şehirleri arasında yer alan Muğla’da 4 farklı projede birden yer alırken, yeni bir satış noktasının da açılışını yaptı.

Mükemmel tasarım anlayışı ve geniş ürün yelpazesiyle banyoların iddialı markası Ideal Standard, Muğla Fethiye’deki Letoonia Tatil Köyü, Platinum Villaları , Pine Valley Hotel ve Manzara Hotel projelerine Stream, Strada ve Ceraplan serileriyle damgasını vurdu.

Otel Yatırımcılarının İlk Tercihi
Ideal Standard tarafından tüm banyoları dekore edilen Platinum Villaları ve 136 oda kapasiteli Pine Valey Hotel projelerinde, fonksiyonelliği ve şıklığı bir arada sunan aynı zamanda da sade tasarımıyla banyolara modern bir hava katan Stream ve Ceraplan III serileri kullanıldı. Letoonia Tatil Köyü ve Manzara Hotel projesinde ise, Strada Serisi’nin vitrifiyeleri ve Ceraplan III serisinin armatürleri tercih edildi.

65. Satış Noktası Ege Bölgesi’ne
Ideal Standard, Ege Bölgesi’nde gerçekleştirdiği projelerin yanı sıra Fethiye’de açtığı 65. mağazasıyla da Türkiye’deki büyümesine hız kesmeden devam ediyor. 1500 metrekarelik alanı kurulu Arıcanlar Yapı, Ideal Standard’ın şık ve gösterişli ürünlerine ev sahipliği yaparken müşterilerine de rahat ve konforlu bir ortamda alışveriş yapma imkanı sağlıyor.