Güçlü markaları ve yenilikçi çözümleri ile Türkiye’nin lider düzcam üreticisi konumundaki Trakya Cam, TÜYAP’ta düzenlenecek Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ‘Tasarım Konuşur 01 / Şeffaf Çözümler’ etkinliğine ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de ve dünyada tasarıma yön veren isimlerin konuşmacı olarak katılacağı 25 Şubat 2015 tarihindeki etkinlikte, tasarımcıların deneyimleri, tasarım yaklaşımları ve banyo ile mutfak tasarımlarında yeni trendler aktarılacak.

Şişecam Topluluğu bünyesinde Avrupa’nın 3’üncü, dünyanın 6’ncı büyük düzcam üreticisi olan Trakya Cam, seramik, banyo ve mutfak fuarı Unicera’da, ‘Tasarım Konuşur 01-Şeffaf Çözümler’ başlıklı özel bir etkinlik düzenliyor.

Cam ve ayna ürünleriyle banyo ve mutfak sektörüne de hitap eden Trakya Cam, 25 Şubat Çarşamba günü sektörün lider kuruluşlarının temsilcileri, mimar, iç mimar, tasarımcı, akademisyen, öğrenci ve yapı profesyonellerinin katılımını hedeflediği ‘Tasarım Konuşur’ etkinliğinin ilkini ‘Şeffaf Çözümler’ başlığıyla düzenleyecek.

Türkiye’de ve dünyada tasarıma yön veren isimlerin buluşacağı etkinlik, Özyeğin Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Kurucu Başkanı Prof. Dr. Alpay Er, Studio Nakışçı’dan tasarımcı Tamer Nakışçı ve Koz Suzani Design Inc.’ten tasarımcı Defne Koz’u ağırlayacak.

Etkinlikte, tasarıma yön veren isimler yeni trendleri aktararak, banyo ve mutfak tasarımında farklı yaklaşımları paylaşacak.

Etkinlikte, tasarıma yön veren isimler deneyimlerini, tasarım yaklaşımlarını ve banyo ve mutfak tasarımında yeni trendleri paylaşacak.