5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle tasarlanmış Sinpaş GYO İncek Life projesinde fiyatlar 297 bin 960 TL’den başlıyor.

Sinpaş GYO İncek Life,bir döneme damgasını vurmuş Cumhuriyet Dönemi Türk mimarisinden ve Ankara’nın kişilik sahibi özgün konut yapılaşması olan Ankara evinden esinlenerek modern mimarinin çok özel peyzaj yaklaşımı ile yorumlanmasıyla tasarlanmıştır. 5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle Sinpaş GYO İncek Life, zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor.

Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’ya geleceği şimdiden sunuyor. Ankaralıların yoğun ilgisi ile hızla tükenen 1+1 ve 2+1 daire tiplerimizi içinde barındıran yeni bloğumuz İncek Blue ise projenin en kıymetli noktasında, mavi ve yeşilin birleştiği yerde yükseliyor.

Ankara’yı yepyeni bir hayata taşıyacak Sinpaş GYO İncek Life’ı, yeşil ve mavinin dengesinden ilham alarak tasarladık. Mavisiyle hayatınıza dinginlik, yeşiliyle huzur getirecek bu özel proje; şehrin stresinden tamamen uzak, 1250m2’lik havuzun ve plajın yanı başında doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Sinpaş İncek Life Fiyat Listesi:

1 oda 1 salon daireler 297 bin 960 TL
2 oda 1 salon daireler 350 bin 380 TL
3 oda 1 salon daireler 596 bin 90 TL
4 oda 1 salon daireler 800 bin 750 TL
Villalar 2 milyon 291 bin 600 TL’den satışa sunuluyor.

Peyzaj alanında sizi neler bekliyor?

Kış Bahçeleri
İçerisinde değişik bitki türlerinin bulunacağı özel tasarımlı kapalı bahçe alanlarıdır.

Gezinti Göleti – Sandalla Gezinti
Sandalla gezintiye özel, içinde adaları barındıran ve iskelesi olan gölet alanıdır.

Dinlenme ve Seyir Alanları
Site alanının farklı noktalarında bitkilerle çevrili ve yansıma havuzlarını barındıran özel alanlardır. Kitap okuyup çevredeki doğal bitki örtüsünün keyfine varılabileceği manzaraya sahip seyir ve dinlenme alanlarıdır.

Duyu Parkı
İşitme duyusuna yönelik müzik, fıskıye, eko, dokunma duyusunu uyandıran saman, kum, çakıl gibi farklı malzemeden yürüyüş yolları, koklama duyusu için koku yayan bitkiler, görme duyusunu harekete geçiren rengarenk çiçekler ve tat duyusu için meyve ağaçlarının yer aldığı özel park alanıdır.

Yeşil Meydan
Çocuk ve gençlerin uçurtma uçurup minyatür kale futbol oynayabileceği açık alanda ağaçlarla çevrili doğal çim alandır.

Yüzülebilir Alan / Açık Yüzme Havuzu
Park alanı içinde, İncek Blue binasının hemen önünde yer alan ve Sinpaş GYO’nun projelerindeki yoğun su kullanımına iyi bir örnek teşkil eden, çocuklarınızın ve sizin keyifle vakit geçirebileceğiniz 1250 m2 büyüklükteki açık yüzme havuzudur.

Kumsal
1250m2’lik havuz ile bütünleşik doğal kumlardan oluşan plaj alanıdır.

Renk Bahçeleri
Yılın farklı dönemlerinde renklenmeler gösterecek otsu, soğanlı ve çalı türü bitkilerden oluşan özel tasarımlı bahçelerdir. Mor, pembe, sarı, eflatun gibi renkli çiçeklerle doğanın pastel renklerini taşıyan özel tasarımlı çiçek bahçeleridir.

Koku ve Şifa Bahçeleri
Kekik, rosmarin, lavanta, adaçayı gibi şifalı ve kokulu bitkilerin bir arada sunulduğu sağlıklı yaşamdan ilham alan ve doğa unsurlarını maksimum düzeyde yansıtan özel bahçelerdir.

Sinpaş İncek Life İletişim:

Telefon: 0312 460 00 01
Web adresi: inceklife.com