Anasayfa » Etiket Arşivi: Nazmi Durbakayım

Etiket Arşivi: Nazmi Durbakayım

Finansman sorunu olan indirimle ev satıyor

Hürriyet’in kentsel dönüşüm bölgeleri ve lüks konutta ‘Fiyatlar düşüyor’ haberi sektörde tartışma yarattı. Dernek başkanlarının yaptığı ‘Arz-talep dengesi bozuldu, fiyatlar düşüyor’ açıklamasına İNDER’den yanıt geldi. İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım, “Küçük ölçekli firma mecbur kalıp elindeki stokun bir kısmını ucuza satıyor. Ama sektör genelinde bir gerileme yok” dedi. Devamını Oku »

‘Fikirtepe’den pişman olmadık’

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda İNDER Başkanı Nazmi Durbakayım ve Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu konut sektörünü ve Fikirtepe'de yaşanan gelişmeleri değerlendirdi. Devamını Oku »

Tabut Bina Yapmış Şimdi Yıkıp Emsal Alıyor

İnder Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, 1999 depreminin üzerinden geçen 17 yılda ‘bir arpa boyu kadar yol alınmadığını’ söyleyerek, afet yasasıyla çalışmaların hızlı başladığını, bu yeni projeyle ise çok önemli bir adım atıldığını ifade etti. Devamını Oku »

Tabut Ev Stoku Bitmeli

Bursa İnşaat Zirvesi'nin açılış konuşmasını yapan İnder (İstanbul İnşaatçılar Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, son 10 yılda Türkiye ekonomisinin lokomotifliğini yapan İnşaat sektörünün daha fazla katma değer sağlamasına yönelik önerilerini dile getirdi. Devamını Oku »